Dwa tytuły Mistrzów Polski dla naszego klubu!

4-6 września w Krynicy-Zdrój odbyły się pierwsze zawody w Kickboxingu po przerwie spowodowanej pandemią.

Na staracie stanęli kadeci starsi w formułach light-contact oraz pointfighting. Wśród ponad 200 uczestników znaleźli się nasi reprezentanci Dominika Niemiec oraz Filip Suder.

W formule light-contact srebrny medal zdobył Filip, który przegrał dopiero w finale bo bardzo zaciętej walce finałowej z zawodnikiem ze Skarżysko-Kamiennej.

Nieco lepiej poszło naszym reprezentantom w formule pointifghting, gdyż nie mieli sobie równych w swoich kategoriach. Dominika Niemiec zdobyła tytuł mistrzyni Polski w kategorii do 46 kg, natomiast Filip Suder zdobył tytuł mistrza Polski w kategorii do 63 kg.

Warto zaznaczyć, że obydwoje naszych zawodników wygrało swoje walki finałowe przed czasem, różnicą 10 punktów!
Dla Dominiki był to pierwszy tytuł mistrzyni w karierze, natomiast Filip obronił tytuł sprzed roku.

Wyjazd został dofinansowany ze środków finansowych miasta i gminy Wieliczka oraz gminy Gdów.