Protokół końcowy:
5-6 latki
Walki soft-stick:
1. Ida Wawrzak
2. Olivier Górski
3. Zofia Wiśniewska
Młodzicy
Układy formalne 10-9 cup:
1. Matylda Grabska
2. Mateusz Czaplak
3. Milena Zachara
Układy formalne 8 cup i wyżej:
1. Dominik Bar
2. Adrian Gwizdała
3. Szymon Kucharski
Techniki szybkościowe chłopcy – 130 cm:
1. Miłosz Lemiowski
2. Leon Dusza
3. Artur Gałuszka
Techniki specjalne chłopcy -130 cm:
1. Artur Gałuszka
2. Miłosze Lemiowski
3. Leon Dusza
Walki soft-stick chłopcy -130 cm:
1. Artur Gałuszka
2. Miłosz Lemiowski
3. Leon Dusza
Techniki szybkościowe chłopcy – 135 cm:
1. Adrian Gwizdała
2. Dominik Bar
3. Artur Hodoń
Techniki specjalne chłopcy – 135 cm:
1. Dominik Bar
2. Adrian Gwizdała
3. Artur Hodoń
Walki soft-stick chłopcy – 135 cm:
1. Dominik Bar
2. Witold Basista
3. Adrian Gwizdała
Techniki szybkościowe chłopcy + 135 cm:
1. Szymon Kucharski
2. Mateusz Czaplak
3. Zbigniew Dusza
Techniki specjalne chłopcy +135 cm:
1. Szymon Kucharski
2. Mateusz Czaplak
3. Zbigniew Dusza
Walki soft-stick chłopcy +135 cm:
1. Mateusz Czaplak
2. Szymon Kucharski
3. Zbigniew Dusza
Techniki szybkościowe dziewczęta -125 cm:
1. Hanna Romanowska
2. Maria Dos Santos
3. Yana Sannikova
Techniki specjalne dziewczęta – 125 cm:
1. Yana Sannikova
2. Maria Dos Santos
3. Hanna Romanowska
Walki soft-stick dziewczęta – 125 cm:
1. Hanna Romanowska
2. Yana Sannikova
3. Maria Dos Santos
Techniki szybkościowe dziewczęta -135 cm:
1. Joanna Konka
2. Matylda Grabska
3. Weronika Syrek
Techniki specjalne dziewczęta – 135 cm:
1. Weronika Syrek
2. Matylda Grabska
Walki soft-stick dziewczęta – 135 cm:
1. Matylda Grabska
2. Weronika Syrek
Techniki szybkościowe dziewczęta +135 cm:
1. Karolina Hoduń
2. Milena Zachara
Techniki specjalne dziewczęta +135 cm:
1. Milena Zachara
2. Karolina Hoduń
Walki soft-stick dziewczęta +135 cm:
1. Milena Zachara
2. Karolina Hoduń
Kadeci
Układy formalne 10-9 cup:
1. Zofia Czechowska
2. Filip Kaczor
3. Adrian Iskra
Układy formalne 8 cup i wyżej:
1. Wojciech Bar
2. Franciszek Kominiak
3. Bartosz Malczewski
Techniki szybkościowe dziewczęta:
1. Zofia Urbaniec
2. Julia Wilkołek
3. Julia Ciętak
Techniki specjalne dziewczęta:
1. Zofia Urbaniec
2. Julia Wilkołek
3. Julia Ciętak
Soft Kalaki dziewczęta:
1. Julia Wilkołek
2. Julia Ciętak
3. Monika Wilkońska
Techniki specjalne chłopcy – 140 cm:
1. Tomasz Dymek
2. Adam Mazgaj
3. Filip Syrek
Techniki szybkościowe chłopcy – 140 cm:
1. Adam Mazgaj
2. Filip Syrek
3. Tomasz Dymek
Semi- contact chłopcy – 140 cm:
1. Adam Mazgaj
2. Filip Syrek
Techniki szybkościowe chłopcy – 150 cm:
1. Wojciech Bar
2. Adam Konka
3. Piotr Wójcicki
Techniki specjalne chłopcy – 150 cm:
1. Wojciech Bar
2. Jan Michalik
3. Adam Konka
Semi-contact chłopcy – 150 cm:
1. Wojciech Bar
2. Jan Michalik
3. Piotr Wójcicki
Techniki szybkościowe chłopcy +150 cm:
1. Bartosz Malczewski
2. Tomasz Zachara
3. Mateusz Kowalski
Techniki specjalne chłopcy + 150 cm:
1. Mateusz Kowalski
2. Tomasz Zachara
3. Mikołaj Czuba
Semi-contact chłopcy + 150 cm:
1. Mateusz Kowalski
2. Bartosz Malczewski
3. Mikołaj Czuba
Grand Champ
Układy formalne:
1. Aleksandra Kucharz
2. Dominik Kiełbowicz
3. Mateusz Kucharz
Semi-contact kobiety:
1. Aleksandra Kucharz
2. Dominika Niemiec
3. Emilia Wójcik
Semi-contact mężczyźni:
1. Mateusz Kucharz
2. Michał Podborski
3. Dominik Kiełbowicz