Klasyfikacja klubowa

Sezon: 2018/2019

Klasyfikacja najlepszych zawodników w sezonie 2018/2019 Sw Prime
1. Aleksandra Kucharz 140
2. Filip Suder 123
3. Wojciech Bar 101
3. Dominika Niemiec 101
5. Mateusz Kucharz 97
6. Dominik Kiełbowicz 72
7. Szymon Oblacinski 55
8. Wiktor Grabski 51
9. Mikołaj Drożdz 50
9. Zofia Urbaniec 50
11. Kinga Konieczny 40
12. Michał Podborski 39
13. Dominik Bar 37
14. Łukasz Romański 31
15. Emilia Wójcik 25
16. Julia Wilkołek 23
17. Bartosz Adamek 19
17. Adrian Gwizdała 19
19. Jakub Kania 16
20. Jakub Rutka 15
21. Tomasz Zachara 14
22. Bartosz Malczewski 11
23. Matylda Grabska 8
23. Mateusz Piwowarczyk 8
25. Adam Mazgaj 7
25. Szymon Kucharski 7
25. Mateusz Czaplak 7
25. Milena Zachara 7
25. Zofia Czechowska 7
30. Mateusz Kowalski 6,5
31. Hanna Romanowska 5,5
31. Artur Gałuszka 5,5
33. Miłosz Lemiowski 5
33. Karolina Hoduń 5
33. Adam Konka 5
36. Filip Syrek 4,5
36. Yana Sannikova 4,5
36. Weronika Syrek 4,5
36. Mikołaj Czuba 4,5
40. Jan Michalik 4
40. Julia Ciętak 4
40. Milena Mrożek 4
43. Filip Kaczor 3
43. Franciszek Kominiak 3
43. Maria Dos Santos 3
43. Alicja Kucia 3
47. Leon Dusza 2,5
47. Tomasz Dymek 2,5
47. Piotr Wójcicki 2,5
50. Adrian Iskra 2
50. Monika Wilkońska 2
50. Joanna Konka 2
50. Witold Basista 2
50. Zbigniew Dusza 2
50. Ida Wawrzak 2
56. Adam Konka 1,5
57. Mikołaj Kania 1
57. Mikołaj Kania 1
57. Artur Hodoń 1

 


Sezon: 2017/2018

Klasyfikacja najlepszych zawodników w sezonie 2017/2018 Sw Prime
Lp. Imię i nazwisko Punkty
1. Filip Suder 124
2. Aleksandra Kucharz 111
3. Kinga Konieczny 96
4. Mateusz Kucharz 78
5. Zofia Urbaniec 55,5
6. Michał Podborski 49
6. Wiktor Grabski 49
6. Dominik Bar 49
9. Dominika Niemiec 40
10. Mateusz Piwowarczyk 38
11. Mikołaj Drożdz 37
12. Wojciech Bar 35
13. Dominik Kiełbowicz 34
14. Emilia Wójcik 30
14. Bartosz Adamek 30
16. Łukasz Romański 17
17. Szymon Oblaciński 14
18. Zofia Czechowszka 12
18. Bartosz Malczewski 12
20. Julia Wilkołek 11
21. Ewa Garbień 10
22. Alicja Kucia 9
23. Franciszek Kominiak 8
23. Łukasz Romański 6
23. Emilia Przechrzta 6
26. Mateusz Kowalski 5
27. Vanessa Konieczny 4
27. Filip Winnicki 4
29. Franciszek Liszka 3,5
30. Antoni Górniak 3
30. Marcelina Wuszczewska 3
30. Tomasz Dymek 3
30. Milena Mrożek 3
30. Marcin Delkowski 3
30. Piotr Przechrzta 3
30. Bartosz Bar 3
30. Mikołaj Kania 3
38. Katarzyna Dziuba 2
38. Antoni Gwizdała 2
38. Paulina Łabędź 2
38. Karol Hauschlid 2
38. Piotr Wójcicki 2
38. Zofia Wiśniowska 2
44. Filip Syrek 1,5
44. Adam Konka 1,5
46. Lena Zając 1
46. Adrian Gwizdała 1
46. Leon Dusza 1
46. Filip Kaczor 1
50. Olek Małajowicz 1
51. Maria Dos Santos 0,5
51. Bartosz Ksiąski 0,5
51. Olek Paciorek 0,5


Zasady punktacji walk semi contact, light contact, soft-stick, układy formalne(złoto-srebro-brąz):

Kategoria/Zawody ME MP PP/PM DMP MM/PM MTT
Dzieci / Młodzik / Weteran 20-18-16 8-7-6 7-6-5 5-4-3 4-3-2 3-2-1 2-1-0,5
Młodzik / Kadet 20-18-16 9-8-7 8-7-6 6-5-4 5-4-3 4-3-2 3-2-1
Kadet / Junior młodszy 20-18-16 11-10-9 10-8-6 7-6-5 6-5-3 5-4-3 4-3-2
Junior 20-18-16 15-12-10 12-10-8 9-8-7 7-6-5 6-5-4 5-4-3
Senior 20-18-16 15-12-10 12-10-8 9-8-7 7-6-5 6-5-4 5-4-3

– Mistrzostwa Świata
ME – Mistrzostwa Europy
MP – Mistrzostwa Polski
PP – Puchar Polski / Puchary międzynarodowe
DMP – Drużynowe Mistrzostwa Polski
MM – Mistrzostwa Małopolski / Puchary miast
MTT – Mikołajkowy Turniej Taekwon-do

Zasady punktacji technik specjalnych, technik szybkościowych(złoto-srebro-brąz):

Kategoria/Zawody ME MP PP/PM DMP MM/PM MTT
Dzieci / Młodzik / Weteran 10-9-8 5-4-3 3-2-1 3-2-1 3-2-1 2 – 1- 0,5 2 – 1 – 0,5
Młodzik / Kadet 10-9-8 6-5-4 4-3-2 3-2-1 3-2-1 2 – 1- 0,5 2 – 1 – 0,5
Kadet / Junior młodszy 10-9-8 7-6-5 5-4-3 3-2-1 3-2-1 2 – 1- 0,5 2 – 1 – 0,5
Junior 10-9-8 8-7-6 6-5-4 4-3-2 3-2-1 2 – 1- 0,5 2 – 1 – 0,5
Senior 10-9-8 8-7-6 6-5-4 4-3-2 3-2-1 2-1-0,5 2 – 1- 0,5

Sezon: 2016/2017

Klasyfikacja najlepszych zawodników w sezonie 2016/2017 SW Prime
Lp. Imię i nazwisko Punkty
1. Filip Suder 76
2. Aleksandra Kucharz 67
3. Dominik Bar 66
4. Wiktor Grabski 47
5. Zofia Urbaniec 40
6. Mateusz Kucharz 39
7. Jacek Nielipiński 32
8. Wojciech Bar 25
9. Michał Podborski 21
9. Emilia Wójcik 21
11. Dominika Niemiec 19
11. Bartosz Bar 19
11. Bartosz Adamek 19
14. Hubert Klimczyk 16
14. Bartosz Malczewski 16
14. Mikołaj Drożdz 16
14. Adam Konka 16
18. Emilia Rubinowska 15
18. Mateusz Durczok 15
20. Dominik Kiełbowicz 14
20. Alicja Kucia 14
22. Jakub Salamaga 12
23. Ewa Garbień 10
23. Szymon Mamoń 10
23. Mateusz Kowalski 10
26. Mateusz Konieczny 9
27. Maciej Rybak 8
27. Julia Wilkołek 8
27. Nataniel Bednarski 8
27. Franciszek Liszka 8
37. Łukasz Romański 8
32. Mikołaj Chyba 5
33. Magdalena Daniel 4
33. Kinga Konieczny 4


ZASADY PUNKTACJI (złoto-srebro-brąz):
Mistrzostwa Świata 20-17-15
Mistrzostwa Europy 15-13-11
Mistrzostwa Polski 12-10-8
Puchar Polski / Puchary międzynarodowe 9-7-5
Drużynowe Mistrzostwa Polski 8-6-4
Mistrzostwa Małopolski / Puchary miast 6-4-2
Mikołajkowy Turniej Taekwon-do 3-2-1