Zawodnicy


Dominik Bar

Dominik Bar

Dominik Bar

Kategoria: młodzik
Największe osiągnięcie: Mistrzostwo Europy Taekwon-do TI 2017 w konkurencji walk soft-touch dzieci oraz układów formalnych.


Zofia Urbaniec

Zofia Urbaniec

Zofia Urbaniec

Kategoria wiekowa: Kadet
Największe osiągniecie: Brązowy medal na Mistrzostwach Europy Taekwon-do TI 2017 w konkurencjach technik specjalnych, szybkościowych oraz touch-contact młodzików.


Wiktor Grabski

Wiktor Grabski

Wiktor Grabski

Kategoria wiekowa: Kadet
Największe osiągniecie: Mistrzostwo Europy Taekwon-do TI 2017 w konkurencji technik szybkościowych młodzików.


Wojciech Bar

Wojciech Bar

Wojciech Bar

Kategoria: Kadet
Największe osiągnięcie: Mistrzostwo Polski Taekwon-do 2018 w formule technik szybkościowych kadetów.


Mateusz Kucharz

Mateusz Kucharz

Mateusz Kucharz

Kategoria wiekowa: Junior młodszy
Pseudonim: Ząbek
Największe osiągnięcie: Wicemistrz Świata w Taekwon-do TI 2016 w kategorii semi-contact kadetów.


Dominik Kiełbowicz

Dominik Kiełbowicz

Dominik Kiełbowicz

Kategoria wiekowa: Junior młodszy
Pseudonim: Śmietana
Największe osiągnięcie: Mistrzostwo Polski Taekwon-do 2018 w kategorii układy formalne juniorów młodszych.


Michał Podborski

Michał Podborski

Michał Podborski

Kategoria: Junior młodszy
Pseudonim: Piłkarz
Największe osiągnięcie: Wicemistrz Polski Taekwon-do Będzin 2018 w kategorii układów formalnych juniorów młodszych.


Filip Suder

Filip Suder

Filip Suder

Kategoria: Junior młodszy
Pseudonim: Tadek
Największe osiągnięcie: Wicemistrz Świata w Kick Boxingu 2018 w formule pointfighting.


Kinga Konieczny

Kinga Konieczny

Kinga Konieczny

Kategoria wiekowa: Junior Młodszy
Największe osiągniecie: Mistrzostwo Polski Taekwon-do 2018 w kategorii semi-contact juniorek młodszych.


Aleksandra Kucharz

Aleksandra Kucharz

Aleksandra Kucharz

Kategoria wiekowa: Junior
Pseudonim: Gwiazda
Największe osiągnięcie: Mistrzyni Europy Taekwondo TI 2012 w układach formalnych młodzików.


Bartosz Adamek

Bartosz Adamek

Bartosz Adamek

Kategoria: Junior
Pseudonim: Asteriks
Największe osiągnięcie: Wicemistrz Europy Taekwondo TI 2017 w konkurencji light contact juniorów.


Mikołaj Drożdz

Mikołaj Drożdz

Mikołaj Drożdz

Kategoria: Junior młodszy
Pseudonim: Wirtuoz
Największe osiągnięcie: Wicemistrz Polski w Kick Boxingu 2018 w formule pointfighting.


Emilia Wójcik

Emilia Wójcik

Emilia Wójcik

Kategoria wiekowa: junior młodszy
Największe osiągniecie: Brązowy medal na Mistrzostwach Europy Taekwon-do TI 2017 w konkurencjach walk light-contact kadetek.


Dominika Niemiec

Dominika Niemiec

Dominika Niemiec

Kategoria wiekowa: Kadet
Największe osiągniecie: Złoty medal na Mistrzostwach Polski Taekwon-do 2018 w konkurencjach technik szybkościowych kadetek.