6 medali na Mistrzostwach Polski kadetów!

Zawodnicy Wielicko-Gdowskiej Szkoły Walki Prime zdobyli 6 medali na Mistrzostwach Polski kadetów w formułach pointfighting i light-contact, które odbyły się w dniach 3-5 czerwca w Bałtowie.

Najlepiej zaprezentował się Wojciech Bar, który wygrał najwięcej pojedynków, a zatrzymany został dopiero w finale przez świetnego zawodnika z Warszawy. Wojtek tym samym zdobył tytuł wice mistrza Polski w kategorii kadetów starszych do 63 kg.

Brązowe medale zdobyli:
Bartosz Malczewski – w formule pointfighting kadetów starszych w kat. 69 kg oraz w formule light-contact kadetów starszych w kat. 69 kg.
Łukasz Romański – w formule pointfighting kadetów starszych w kat. 63 kg
Maurycy De Ville – w formule pointfighting w kat. Dzieci – 33 kg
Eliza Tasior – w formule pointfighting w kat. Kadetek młodszych -32 kg.

Udział w zawodach wzięli również Zofia Urbaniec, Wanda De Ville oraz Dominik Bar.

Dzięki świetnej organizacji zawodnicy Wielicko-Gdowskiej Szkoły Walki Prime po skończonych pojedynkach mogli pozwiedzać kompleks Jura Park i połączyć zawody sportowe ze świetną zabawą.

Dodatkowo oprócz zmagań kickbokserskich odbył się szczytny cel – bieg Punisher Run dla Marka Piotrowskiego. Udział w nim wziął Bartosz Bar który w biegu amatorskim (3,7 km ) zajął III miejsce.

Wyjazd został dofinansowany ze środków finansowych gminy Gdów oraz miasta i gminy Wieliczka.