Dietetyka


Plany dietetyczne i treningowe online
Plan treningowy 99 pln
Plan dietetyczny 149 pln
Twój indywidualny plan
(Dietetyczny + treningowy)

Faza 1-3

199 pln
Twój indywidualny plan + konsultacja online (1h)

Faza 1-4

199 pln
100% pełna WSPÓŁPRACA

12 tygodni = 5 raportów i 5 konsultacji

24 tygodnie = 10 raportów i 10 konsultacji

Faza 1-6

12 tygodni: 399 pln

24 tygodnie: 699 pln

Dla grupy powyżej 10 osób -15%


Jak to przebiega? Poszczególne fazy założeń zawarte w poszczególnych pakietach:

FAZA 1 „HISTORIA” Odpowiadasz na niezbędne pytania zawarte w wywiadzie do konsultacji, który wyślę Ci wraz z ofertą (plik wywiad). Jest to najważniejszy aspekt współpracy ponieważ dzięki Twoim odpowiedziom planuję Naszą dalszą współpracę oraz układam Twój indywidualnie dobrany plan dietetyczny i treningowy by osiągnąć Nasze wyznaczone CELE.

Faza 2 „DEDYKOWANY PLAN” Twój plan zawiera najważniejsze aspekty by osiągnąć Twój cel. Zawiera dedykowany plan dietetyczny oraz treningowy, rozpiskę treningu cardio, suplementację oraz ciekawe i pyszne przepisy dietetyczne. Przygotowany przeze mnie plan jest przejrzysty i rozbudowany na potrzeby podopiecznego.

Faza 3 „ROZMOWA” Czyli po zapoznaniu się z planem dietetycznym i treningowym, zapisujesz sobie niezbędne pytania i wątpliwości i razem opracowywujemy je podczas rozmowy telefonicznej, przez skype lub podczas realnego spotkania, a ja postaram się rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości.

Faza 4 „KONSULTACJA ONLINE” Podczas rozmowy omawiamy wszystkie Twoje pytania od A do Z (mogą to być pytania odnośnie dietetyki, treningu, fizjoterapii oraz szeroko pojętego sportu i holistycznego podejścia do zdrowia). Może być to rozmowa telefoniczna, przez skype lub podczas realnego spotkania.

Faza 5 „RAPORTY I KONTROLA” Podczas współpracy będę kontrolował Twoje postępy na podstawie Twoich regularnych raportów w przygotowanym przeze mnie pliku „raport” (plik pdf). Dzięki czemu będziemy mieć stałą kontrolę na Twoim progresem sylwetkowym poporzez obserwację zmian Twoich parametrów ciała, samopoczucia podczas dnia oraz relacji z własnym „ja”

Faza 6 „STAŁY KONTAKT” Dzięki stałemu kontaktowi masz możliwość zadawania pytań bez zawahania. Z doświadczenia wiem, że najwięcej pytań pojawia się po otrzymaniu planu i rozpoczęciu wdrażania go w życie. Dlatego otrzymujesz moje wszystkie dane kontaktowe by zadawać pytania i otrzmywać szybkie odpowiedzi by w 100% zrealizować założenia Naszego planu.


Treningi personalne
Jednorazowy trening personalny 140 pln
Pakiet 48 treningów* 4800 pln (100 1PT)
Pakiet 36 treningów* 3780 pln (105 1PT)
Pakiet 24 treningów* 2640 pln (110 1PT)

*plan dietetyczny + treningowy w cenie


Ceny dla zawodników Wielicko – Gdowskiej szkoły walki PRIME
Jednorazowy trening personalny 120 pln
Pakiet 24 treningów* 1920 pln (80 1PT)
Pakiet 12 treningów* 1080 pln (90 1PT)
Pakiet 6 treningów 600 pln (100 1PT)

*plan dietetyczny + treningowy w cenie


Co zrobić, żeby złożyć zamówienie?

1. Jeżeli coś jest nie zrozumiałe lub nie jesteś pewien, która forma współpracy będzie dla Ciebie idealna skontaktuj się ze mną (Kontakt na samym dole dokumentu).

2. Jeżeli zdecydowałeś się na współpracę, napisz do mnie (Kontakt) a otrzymasz wnikliwy formularz do wypełnienia plik o nazwie „wywiad”.

3. Po analizie „wywiadu” wyślę Ci konspekt naszej współpracy oraz dane osobowe wraz z nr konta.

4. Rozpisanie TWOJEGO INDYWIDUALNEGO PLANU trwa od 4 do 7 dni roboczych po zaksięgowaniu pieniędzy na moim koncie bankowym lub płacone gotówką.


Kontakt:
tel: 504-666-230
e-mail: jakub.zawislan1@gmail.com
fizjofitners.pl
facebook.com/FizjoFitners/