Sponsorzy


1. Stalco

Stalco

www.stalco.pl

Przedsiębiorstwo powstało w 1998 roku i od początku swej działalności z powodzeniem dostarcza olbrzymią gamę narzędzi i technik zamocowań do profesjonalnych jak i domowych zastosowań. Głównymi punktami filozofii przedsiębiorstwa, a jednocześnie gwarantami sukcesu, są wysoka jakość oferowanych rozwiązań i bezwzględna orientacja na potrzeby klienta.

  • wysoka jakość oferowanych towarów zapewnioną dzięki kontroli jakości
  • gwarantowane terminowe dostawy wynikające z ustandaryzowanych systemów zarządzania kanałami dystrybucji realizowanych za pomocą czołowych światowych firm spedycyjnych, a przede wszystkim za pomocą transportu własnego
  • przeszkolony personel posiadający wysokie kompetencje i niezbędną wiedzę teoretyczną, gwarantującą dotrzymanie przyjętych standardów pracy i obsługi klientów
  • dla podniesienia poziomu świadczonych usług i skuteczności zarządzania postanowiliśmy wdrożyć i utrzymywać system zarządzania jakością.

2. Technograph s.c. Mrożek P., Starościk K.

 Technograph s.c. Mrożek P., Starościk K.
Kraków 30-390, ul. Zawiła 61
www.technograph.pl

Firma Technograph zapewnia kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży maszyn oraz urządzeń poligraficznych obejmującą:

  • doradztwo na etapie wyboru urządzenia,
  • ekspertyzę technicznę,
  • organizację dostawy (transport kołowy, fracht morski, transport lotniczy),
  • wprowadzenie (transport poziomy), instalację i uruchomienie w miejscu wskazanym przez klienta.

Posiadają doświadczenie w takich sektorach jak druk offsetowy i fleksograficzny, obróbka po druku oraz produkcja opakowań kartonowych i etykiet.

Współpraca z kilentami opiera się na szerokopojętej obsłudze serwisowej, w skład której wchodzą: naprawy mechniczne, elektroniczne, remonty, jak również specjalistyczny transport i relokacja maszyn i urządzeń.

Najnowszy obszar działalności firmy opiera się na współpracy z grupą SAM, koreańskim producentem maszyn do konwertowania i druku wstęgi papieru, folii, filmu. SAM, ze swoim ponad 50 letnim doświadczeniem, oferuje rozwiązania w zakresie linii powlekających i laminujących roztworem płynnym oraz rotograwiurowych maszyn drukujących.


3. Kebab u Daniela

Kebab u Daniela

ul. Mickiewicza 6 32-020 Wieliczka

kebabudaniela.eu

Kebab serwowany przez właściciela firmy jest z mięsa przygotowywanego według własnej receptury. Głównym składnikiem sosu który wyróżnia Kebab u Daniela jest bardzo gęsty jogurt połączony z naturalnymi przyprawami bez dodatków konserwantów. Wszystko co wchodzi w skład KEBABA jest produkowane pod nadzorem SANEPID-u w zakładzie garmażeryjnym należącym do firmy.


4. Serwis 301

Serwis 301

Siedziba w Gdowie.
Serwis301 Andrzej Drożdż,
32-420 Gdów 301
tel. +48-603-234-692, e-mail: serwis301@o2.pl

www.serwis301.pl

Naprawa koparek, zagęszczarek oraz konserwacją UDT.
Firma zajmuje się :
– kompleksowymi naprawami silników spalinowych. Naprawiamy marki takie marki jak: Deutz, Perkins, Kubota, Hatz.
– kompleksowe remonty:  silników, wibratorów HATZ , HONDA ,YANMAR, SUBARU , DEUTZ, PERKINS I.T.D
– regeneracja siłowników, pomp hydraulicznych, przeglady okresowe maszyn.
– posiadamy uprawnienia do konserwacji i obsługi U.T.B
– wózki widłowe  żurawie przenośne HDS  żurawie samojezdne do złomu  dźwigniki załadowcze (hakowce-bramowce)  podesty ruchome (klapy samochodowe)  przygotowanie maszyn do odbioru


5. Rossonero

Rossonero

Rossonero Błażej Kubit.
Gdów 1288, 32-420 Gdów.
tel. 514 726 472, e-mail: sklep@mambo.pl

www.mambo.pl

W dziale dziecięcym znajdą Państwo między innymi: foteliki dziecięce, rowerki, hulajnogi, krzesełka do karmienia, okulary dla dzieci. Oferowane produkty są najwyższej jakości, dlatego w ofercie znajdą Państwo artykuły takich firm jak: Lego, Clementoni, Sun Baby, Babiators, Rubik, Rebel, i inne znane marki. Obecnie firma oferuje ponad 40.000 pozycji, a liczba ta stale rośnie.


6. Niepubliczny Żłobek Malucholandia

ul. Piastowska 26D, 32-410 Dobczyce
tel: 574 050 370, e-mail: biuro@malucholandia.eu

malucholandia.eu