Szkoła Walki Prime najlepszym klubem w Polsce!

Po raz drugi z rzędu Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime okazała się najlepszym klubem w Polsce w konkurencji pointfighting juniorów w kickboxingu!

Tym razem szczęśliwe okazało się Zawiercie gdzie na Mistrzostwach Polski juniorów i seniorów (25-27 czerwca) zawodnicy z Wieliczki i Gdowa przywieźli 7 medali w tym aż 4 złote!

Aleksandra Kucharz – seniorki w kategorii 55 kg

Dodatkowo najlepszym juniorem turnieju został wybrany Michał Podborski!

Dzięki takim wynikom udało się obronić drużynowy tytuł sprzed roku, a w ogólnym rankingu zawodu znaleźć się na 3 miejscu tuż za klubami z Poznania i Bielsko Białej.

Po zawodach zostały ogłoszone kadry Polski w których powołanie dostało aż 6 zawodników Szkoły Walki Prime, dzięki czemu będą mogli reprezentować nasz kraj na Mistrzostwach Europy w Czarnogórze które odbędą się w listopadzie.

Równocześnie z Mistrzostwami Polski odbył się Puchar Polski kadetów. Tutaj też zawodnicy Wielicko-Gdowskiej Szkoły Walki Prime zdobyli medale:
Julia Wilkołek – 1 miejsce w konkurencji pointfighting kadetek młodszych +47 kg
Dominika Niemiec – 2 miejsce w konkurencji pointfighting kadetek starszych -50 kg
Zofia Urbaniec – 3 miejsce w konkurencji pointfighting kadetek starszych -46 kg
Adrian Gwizdała – 3 miejsce w konkurencji pointfighting kadetów młodszych -37 kg

Wyjazd został dofinansowany ze środków finansowych miasta i gminy Wieliczka oraz gminy Gdów.