Protokół końcowy:
5-6 latki
Walki soft-stick dziewczęta:
1. Katarzyna Dziuba
1. Magdalen Wiśniowska
2. Lena Zając
3. Maria Dos Santos
Walki soft-stick chłopcy:
1. Karol Hauschlid
2. Leon Dusza
3. Bartosz Ksiąski
Młodzicy
Układy formalne 10-9 cup:
1. Marcin Delkowski
2. Piotr Przechrzta
3. Filip Kaczor
Układy formalne 8 cup i wyżej:
1. Dominik Bar
2. Franciszek Kominiak
3. Julia Wilkołek
Techniki szybkościowe chłopcy – 135 cm:
1. Dominik Bar
2. Adrian Gwizdała
3. Filip Syrek
Techniki specjalne chłopcy -135 cm:
1. Dominik Bar
2. Tomasz Dymek
3. Olek Paciorek
Walki soft-stick chłopcy -135 cm:
1. Dominika Bar
2. Tomasz Dymek
3. Filip Syrek
Techniki szybkościowe chłopcy + 135 cm:
1. Bartosz Malczewski
2. Franciszek Kominiak
3. Piotr Przechrzta
Techniki specjalne chłopcy +135 cm:
1. Franciszek Kominiak
2. Olek Małajowicz
3. Piotr Przechrzta
Walki soft-stick chłopcy +135 cm:
1. Franciszek Kominiak
2. Antoni Gwizdała
3. Bartosz Malczewski
Techniki szybkościowe dziewczęta -135 cm:
1. Emilia Przechrzta
2. Zofia Czechowska
3. Paulina Łabędź
Techniki specjalne dziewczęta – 135 cm:
1. Emilia Przechrzta
2. Zofia Czechowska
3. Paulina Łabędź
Walki soft-stick dziewczęta – 135 cm:
1. Zofia Czechowska
2. Emilia Przechrzta
3. Paulina Łabędź
Techniki szybkościowe dziewczęta +135 cm:
1. Julia Wilkołek
2. Vanessa Konieczny
Techniki specjalne dziewczęta +135 cm:
1. Julia Wilkołek
2. Vanessa Konieczny
Walki soft-stick dziewczęta +135 cm:
1. Julia Wilkołek
2. Vanessa Konieczny
Kadeci
Układy formalne:
1. Wojciech Bar
2. Franciszek Liszka
3. Dominika Niemiec
Techniki szybkościowe dziewczęta:
1. Dominika Niemiec
2. Zofia Urbaniec
3. Marcelina Wuszczewska
Techniki specjalne dziewczęta:
1. Dominika Niemiec
2. Marcelina Wuszczewska
3. Zofia Urbaniec
Semi Contact dziewczęta:
1. Dominika Niemiec
2. Zofia Urbaniec
3. Marcelina Wuszczewska
Techniki specjalne chłopcy – 140 cm:
1. Wojciech Bar
2. Filip Winnicki
Techniki szybkościowe chłopcy – 140 cm:
1. Wojciech Bar
2. Filip Winnicki
Semi- contact chłopcy – 140 cm:
1. Wiktor Grabski
2. Wojciech Bar
3. Filip Winnicki
Techniki szybkościowe chłopcy – 150 cm:
1. Łukasz Romański
2. Adam Konka
3. Franciszek Liszka
Techniki specjalne chłopcy – 150 cm:
1. Mateusz Kowalski
2. Łuksza Romański
3. Adam Konka
Semi-contact chłopcy – 150 cm:
1. Mateusz Kowalski
2. Łukasz Romański
3. Piotr Wójcicki
Grand Champ:
Układy formalne:
1. Kinga Konieczny
2. Mateusz Kucharz
3. Bartosz Bar
Semi-contact kobiety:
1. Aleksandra Kucharz
2. Emilia Wójcik
3. Kinga Konieczny
Semi-contact mężczyźni:
1. Mateusz Kucharz
2. Michał Podborski
3. Filip Suder