Aleksandra Kucharz najlepszą sportsmenką Gminy Gdów!

13 grudnia na Hali sportowej w Gdowie odbyła się IV gala sportu Gminy Gdów.

Sportowcy byli podzieleni na 6 kategorii, a pod uwagę brane były osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017:
1. Kategoria chłopców w rywalizacji zawodów w ramach SZS szkół podstawowych.
2. Kategoria dziewcząt w rywalizacji zawodów w ramach SZS szkół podstawowych.
3. Kategoria chłopców w rywalizacji zawodów w ramach SZS gimnazjów.
4. Kategoria chłopców w rywalizacji zawodów w ramach SZS gimnazjów.
5. Kategoria Open chłopców
6. Kategoria Open dziewcząt.

Tym samym w kategorii open dziewcząt 1 miejsce zajęła reprezentantka naszego klubu Aleksandra Kucharz. Największy sukces Oli to 3 miejsce na Mistrzostwach Europy w Częstochowie. Ponadto “Gwiazda” zdobyła dla naszego klubu pierwszy medal w kick boxingu – brązowy na Mistrzostwach Polski w Rydzynie.

W kategorii open chłopców 2 miejsce zajął ubiegłoroczny zwycięzca gali Mateusz Kucharz.
3 miejsce przypadło Franciszkowi Liszcze, który z wielkim powodzeniem bierze udział w zawodach kartingowym, a i w Taekwon-do osiągał sukcesy (3 miejsce na Mistrzostwach Polski).

W tej samej kategorii wyróżnienia otrzymali również Michał Podborski oraz Bartosz Adamek.

Na koniec gali wyróżnienie za wkład w pracę trenerską oraz promocję Gminy Gdów otrzymał trener naszych gdowskich zawodników Mateusz Dylawerski.

Wszystkim nagrodzonym składamy wielkie gratulacje !