Dzieci 5-6 lat dziewczyny
Techniki szybkościowe:
1. Livia Dos Santos
2. Weronika Kobyłko
3. Nina Piwowarczyk
Walki soft-kalaki:
1. Livia Dos Santos
2. Nina Piwowarczyk
3. Weronika Kobyłko
Dzieci 5-6 lat chłopcy
Techniki szybkościowe:
1. Hubert Mandryk
2. Jan Danielewicz
3. Oskar Feliks
Walki soft-kalaki:
1. Oskar Feliks
2. Huber Mandryk
3. Jan Danielewicz
Dzieci dziewczyny
– 135 cm walki soft-kalaki
1. Natasza Wojcieszczak
2. Alicja Sarga
3. Lidia Przechrzta
– 135 cm techniki specjalne
1. Emilia Skowronek
2. Alicja Sarga
3. Natasza Wojcieszczak
– 135 cm techniki szybkościowe
1. Alicja Sarga
2. Emilia Skowronek
3. Natasza Wojcieszczak
+ 135 cm walki soft-kalaki
1. Aleksandra Kupiec
2. Natalia Gałuszka
+ 135 cm techniki specjalne
1. Aleksandra Kupiec
2. Natalia Gałuszka
+135 cm techniki szybkościowe
1. Natalia Gałuszka
2. Aleksandra Kupiec
Dzieci chłopcy
– 125 cm walki soft-kalaki
1. Jan Rakoczy
2. Patryk Wójcik
3. Oliwier Patela
– 125 cm techniki specjalne
1. Patryk Wójcik
2. Jan Rakoczy
3. Oliwier Patela
– 125 cm techniki szybkościowe
1. Oliwier Patela
2. Jan Rakoczy
3. Patryk Wójcik
– 135 cm walki soft-kalaki
1. Iwo Rogula
2. Szymon Mazgaj
3. Dariusz Mandryk
– 135 cm techniki specjalne
1. Iwo Rogula
2. Dariusz Mandryk
3. Jakub Rakoczy
– 135 cm techniki szybkościowe
1. Dariusz Mandryk
2. Iwo Rogula
3. Szymon Szczepański
+ 135 cm Walki soft-kalaki
1. Maurycy De Ville
2. Wojciech Sochacki
+ 135 cm Techniki specjalne
1. Maurycy De Ville
2. Wojciech Sochacki
+ 135 cm Techniki szybkościowe
1. Maurycy De Ville
2. Wojciech Sochacki
Kadeci młodsi dziewczyny
– 140 cm techniki specjalne
1. Anna Irzyk
2. Maria Dos Santos
3. Wanda De Ville
– 140 cm techniki szybkościowe
1. Anna Irzyk
2. Matia Dos Santos
3. Wanda De Ville
– 140 cm walki semi-contact
1. Wanda De Ville
2. Eliza Tasior
3. Maria Dos Santos
– 150 cm techniki specjalne
1. Nina Jagła
2. Nikola Mentel
3. Zofia Wiśniewska
– 150 cm techniki szybkościowe
1. Nikola Mentel
2. Nina Jagła
3. Zuzanna Adamska
– 150 cm walki semi-contact
1. Nikola Mentel
2. Zuzanna Adamska
3. Zofia Wiśniewska
Kadeci młodsi chłopcy
– 140 cm walki semi-contact
1. Witold Garbień
2. Antoni Garbień
3. Aleksander Pysz
– 140 cm techniki specjalne
1. Szymon Włodarczyk
2. Hubert Matkowski
3. Kacper Wojcieszczak
– 140 cm techniki szybkościowe
1. Hubert Matkowski
2. Miłosz Lemiowski
3. Antoni Garbień
– 150 cm walki semi-contact
1. Artur Gałuszka
2. Jan Szpyrka
– 150 cm techniki specjalne
1. Artur Gałuszka
2. Jan Szpyrka
– 150 cm techniki szybkościowe
1. Artur Gałuszka
2. Jan Szpyrka
Kadeci starsi chłopcy:
– 155 cm techniki specjalne
1. Dominik Bar
2. Tomasz Dymek
3. Adam Mazgaj
– 155 cm semi- contact
1. Dominik Bar
2. Filip Lepiarz
3. Adam Mazgaj
+ 155 cm techniki specjalne
1. Wojciech Bar
2. Mateusz Kowalski
3. Łukasz Romański
+ 155 cm walki semi contact
1. Wojciech Bar
2. Łukasz Romański
3. Mateusz Kowalski