Zawodnicy Szkoły Walki Prime Mistrzami Polski!

12-14 kwietnia w Będzinie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu w formule pointfighting.

Najważniejsza impreza krajowa w tym roku przyciągnęła dużą liczbę zawodników i zawodniczek, a wśród nich 6 osobową reprezentację Wielicko-Gdowskiej Szkoły Walki Prime.

Alicja Kucia zdobyła swój pierwszy tytuł w historii kariery zawodniczej. W kategorii juniorek +70 kg wygrała dwa pojedynki w tym finał przed czasem!
Tytuł mistrza Polski powrócił do Mateusza Kucharza. Zawodnik pochodzący z Liplasu pokonał wszystkich swoich rywali i udowodnił że jest najlepszym zawodnikiem w kategorii seniorów do 69 kg.

Michał Podborski również spisywał się bardzo dobrze wygrywając dwa pojedynki przed czasem, jednakże w finale musiał uznać wyższość zawodnika Valahalli Mińsk Mazowiecki i zdobył srebrny medal.

Brązowy krążek dołożył Dominik Kiełbowicz, który walkę półfinałową przegrał tylko jednym punktem w kategorii seniorów do 79 kg.
Dominika Niemiec oraz Kinga Konieczny walczyły dzielnie, ale niestety nie udało się dotrzeć do strefy medalowej.
Wyjazd został dofinansowany ze środków finansowych miasta i gminy Wieliczka oraz Gminy Gdów.