Protokół końcowy:
5-6 latki:
Walki soft-stick chłopcy :
1. Marcin Ciężarek
2. Patryk Oberwan
Walki soft-stick dziewczęta :
1. Livia Dos Santos
2. Weronika Kobyłko
3. Klara Lemiowska
Techniki szybkościowe chłopcy:
1. Patryk Oberwan
2. Marcin Ciężarek
Techniki szybkościowe dziewczęta:
1. Livia Dos Santos
2. Weronika Kobyłko
3. Klara Lemiowska
Dzieci:
Techniki specjalne dziewczęta:
1. Natasza Wojcieszczak
2. Dagmara Knapik
3. Martyna Łaszczyk
Techniki szybkościowe dziewczęta:
1. Natasza Wojcieszczak
2. Dagmara Knapik
3. Martyna Łaszczyk
Walki soft stick dziewczęta:
1. Amelia Kwaśniak
2. Natasza Wojcieszczak
3. Dagmara Knapik
Techniki szybkościowe chłopcy – 125 cm:
1. Artur Michorczyk
2. Alex Wawrzyniak
Techniki specjalne chłopcy -125 cm:
1. Artur Michorczyk
2. Alex Wawrzyniak
Walki soft-stick chłopcy -125 cm:
1. Artur Michorczyk
2. Alex Wawrzyniak
3. Oliwier Szyc
Techniki szybkościowe chłopcy +125 cm:
1. Szymon Szczepański
2. Stanisław Stanula
3. Szymon Mazgaj
Techniki specjalne chłopcy +125 cm:
1. Szymon Mazgaj
2. Wiktor Uryga
3. Szymon Szczepański
Walki soft-stick chłopcy +125 cm:
1. Wiktor Uryga
2. Szymon Mazgaj
3. Szymon Szczepański
Kadeci Młodsi:
Techniki szybkościowe dziewczęta – 150 cm:
1. Eliza Tasior
2. Alicja Sarga
3. Natalia Gałuszka
Techniki specjalne dziewczęta – 150 cm:
1. Maria Dos Santos
2. Wanda De Ville
3. Eliza Tasior
Pointfighting dziewczęta -150 cm:
1. Wanda De Ville
2. Eliza Tasior
3. Maria Dos Santos
Techniki szybkościowe dziewczęta + 150 cm:
1. Nina Jagła
2. Marianna Domagała
3. Zofia Wiśniewska
Techniki specjalne dziewczęta + 150 cm:
1. Nina Jagła
2. Zofia Wiśniewska
3. Marianna Domagała
Pointfighting dziewczęta+ 150 cm:
1. Nina Jagła
2. Marianna Domagała
3. Zofia Wiśniewska
Techniki szybkościowe chłopcy:
1. Maurycy De Ville
2. Kacper Wojcieszczak
3. Dariusz Mandryk
Techniki specjalne chłopcy:
1. Szymon Włodarczyk
2. Kacper Wojcieszczak
3. Miłosz Lemiowski
Pointfighting chłopcy:
1. Maurycy De Ville
2. Szymon Włodarczyk
3. Antoni Garbień
Kadeci Starsi:
Techniki specjalne dziewczęta:
1. Alicja Kucia
2. Nikola Mentel
3. Jaroslava Kozylieva
Pointfighting dziewczęta:
1. Alicja Kucia
2. Nikola Mentel
3. Jaroslava Kozylieva
Techniki specjalne chłopcy:
1. Łukasz Romański
2. Bartosz Malczewski
3. Franciszek Kominiak
Pointfighting chłopcy:
1. Łukasz Romański
2. Bartosz Malczewski
3. Franciszek Kominiak